Podujatia

Faunia

Zverochov Námestovo je oficiálnym organizátorom Faunie na Slovensku!

Čo je to Faunia?

Faunia je burza akvaríjnych, teráriových a iných živočíchov, exotických rastlín, chovateľských a pestovateľských potrieb, odbornej literatúry a veľa iného. Okrem toho je to miesto, kde sa stretávajú slovenskí ale aj zahraniční chovatelia a vymieňajú si skúsenosti. Ak chcete začat s teraristikov toto miesto je ako stvorené pre vás. Chovatelia vám ochotne poradia, pomôžu a predstavia zvieratá, ktoré ponúkajú. Po 15 rokoch na trhu teraz okrem Bratislavy, Nových zámkov a Nitry prichádza Faunia vďaka nám aj do Ružomberka. Faunia preto nie je len obyčajná burza, ale miesto kde sa spája naša chovateľská komunita.

Faunia Ružomberok

Spolupracujeme a organizujeme pre vás obľúbenú Fauniu Ružomberok. V telocvični gymnázia sv. Andreja sa tradične stretávajú naši aj zahraniční chovatelia s rôznymi ochovmi zvierat. Okrem teraristiky tu samozrejme stretnete aj odborníkov na akvaristiku so širokým výberom. Fauniu nájdete v Nových Zámkoch, Bratislave, Nitre a teraz už aj v Ružomberku. Faunia Ružomberok je pre Oravu najbližšou burzou. Tešíme sa na vašu návštevu. 😊

Telocvičňa gymnázium sv. Andreja, Ružomberok.

Priestory sme pre vás v Ružomberku pripravili v telocvični gymnázia svätého Andreja. Chystáme pre vás občerstvenie a predajcovia samozrejme majú prístup k vode a elektrine.

Go to top